Hakkımızda

Bir aile şirketi olarak ticari geçmişi 1996 yılına dayanan Aldemir Toptan Gıda İh.Mad.Ltd Şti’nin Turuncu Marketler Zinciri Markasıyla perakende sektörüne girişi 1998 yılında olmuştur. Şahin Aldemir tarafından kurulan Turuncu Marketler Zinciri asıl büyüme trendini 1998 yılında Yeni mahellede kurulan ilk şubesiyle yakalamıştır. 22 yıllık süre zarfında Kayseri genelinde 4 Şubesi İle 5000M2 satış alanı 80’nin üzerinde çalışanıyla sektörde söz sahibi bir marka haline gelmiştir.

Turuncu Marketler Zinciri müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, gıda, temizlik, kişisel bakım kategorilerinde 40,000 kalem üründe şubelerde hijyen ve sağlık kurallarına uygun şekilde sizelere hizmet vermeye devam etmektedir. Gıda, kasap, şarküteri, unlu mamuller ve manav ürünlerinde Kalite Standartları belgelerle tescillenmiş günlük, taze ve lezzetli ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Sevgiyle yılda 1,5 Milyon müşteriye konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla her gün ve ilk günkü heyecanıyla kesintisiz hizmet vermektedir

Turuncu Alışverişin Rengi…

Turuncumar.com‘a (0538)471 3113 numaralı telefondan veya info@Turuncumar.com adresinden hafta içi 08:30-18.30 ve hafta sonu saat 08:30 – 13.30 arasında ulaşabilirsiniz.

Keyifli ve sorunsuz alışverişler dileriz.

Adres:Turgut Reis Mh, Turgut Reis Cd. Sakarya-Fırat Site Altı D:A Blok, 38080 Kocasinan/Kayseri

Tel:

E-Mail:

Adres:Mevlana Mh. Velioğlu Cd. Huzur Ap. No: 3 Anayurt-Kınaş / Talas Talas-Kayseri

Tel:

E-Mail:

Adres: Yeni Mahalle Meydanı Hayat Cd. No:4 Kocasinan / Kayseri Kocasinan-Kayseri
Tel:
E-Mail:
Adres: Battal Gazi Mh. Yavuz Cd. No: 20 /A-B Melikgazi / Kayseri Melikgazi-Kayseri
Tel:
E-Mail: