Günümüzde yaşanan COVID19 salgınının artmasıyla, tüketicilerin tercihi olan sanal market pazarına Turuncumar’da dahil oldu. Yüzlerce kalem ürünüyle tüketicilerin ihtiyacı olan tüm ürünleri bünyesinde barındıran Turuncumar, sunduğu hizmetlerle de müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Gelin birlikte neler yaptığımıza bakalım!

Gelişen teknoloji ve satın alma alışkanlıklarının değişmesi sonucunda online alışveriş, birçok tüketici için iyi bir seçenek haline geldi. Kurulan web siteler ve mobil uygulamalar sayesinde, tüketiciler artık mutfak ihtiyaçlarını da tek tıkla kapısına kadar getirebiliyor. İşte Turuncu Market de bu furyaya kayıtsız kalmayarak, ürünlerini müşterilerine ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyor. İster web sitesi ister Whatsapp sipariş hattı üzerinden oluşturabileceğiniz siparişlerinizi uygun fiyat ve yüksek kalite formuyla, size en kısa sürede ulaştırıyor. Gerekli olan tüm hijyen ve sağlık kurallarına özen gösteren Turuncumar, aynı zamanda hızlı kargo hizmetine de sahip. Nerede olursanız olun, siparişi oluşturduğunuz andan itibaren mümkün olan en kısa sürede (1-2 iş günü) kargonuzu ulaştırıyor. (Bölgelere göre farklılık gösterebilir.)

Çoğunlukla tercih edilen sanal pazar uygulamalarında da yer alan Turuncumar, halk günü avantajlarıyla da indirimli tercihler sunuyor. Çarşamba ve cumartesi günlerinde, manav kategorisinde hesaplı, lezzetli ve taze meyve ve sebze seçeneklerini tek tıkla, markete uğramadan evinize getirebiliyorsunuz. Güler yüzlü, işinde uzman çalışanları sayesinde 83 günde, 81 ile 10.000 paket sipariş ulaştırma başarısını yakalayan Turuncumar, birçok müşterinin vazgeçilmezi olacağa benziyor.

Sağlıklı, kaliteli, her bütçeye uygun, ihtiyaçlarınıza cevap veren bir online alışveriş keyfi için kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneklerine de sahip olacağınız Turuncumar, emekçileri de önemseyen vizyonuyla tüm alışverişlerinizde geçerli Multinet kartla da çalışan işçilerin tercihi oluyor. Böylece tüm ihtiyaçlarınızı kolayca elde edebiliyor ve hiç yorulmadan alışveriş yapmanın keyfini sürebiliyorsunuz.

Sonuç olarak, online alışverişte kişisel bilgilerinizi koruma hakkınızı öncelikli tutan Turuncumar, güvenli ödeme (3D Secure) seçeneğiyle kullanıcılarına güven veriyor. Eğer siz de sorunsuz bir online alışveriş keyfi sürmek isterseniz www.turuncumar.com web sitesini ziyaret edebilir, tek tıkla ihtiyaçlarınızı kapınıza kadar getirebilirsiniz. Unutmayın! Online alışveriş keyfiniz için en doğru adres Turuncumar olabilir!

ziyaret edebilir, tek tıkla ihtiyaçlarınızı kapınıza kadar getirebilirsiniz. Unutmayın! Online
alışveriş keyfiniz için en doğru adres Turuncumar olabilir!

 

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir